علت ورود ما به دنیای پازل

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲

از بین تمام سرگرمی ها و وسایل کمک آموزشی، پازل های سه بعدی چوبی یکی از بهترین و زیباترین و جذابترین انتخاب ها برای تقویت قوه تخیل و قدرت تجسم کودکان و نوجوانان می باشد‏.‏ مجموعه پازل های چوبی سه بعدی زیبا نه تنها برای کودکان و نوجوانان سرگرم کننده است بلکه بزرگسالان را نیز مجذوب میسازد‏.‏ این پازل ها با داشتن روکش های طرح چوب توانسته قرابت با طبیعت را در ذهن مخاطب خود ایجاد کند. فکر طراحی و ساخت پازل های سه بعدی در این مرکز از زمانی ایجاد شد که گروه طراحی کتیبه با تجربه ای که در طراحی های سه بعدی نرم افزاری داشت بر آن شد که با طراحی پازل های سه بعدی یکی از دغدغه های والدین که همانا تسریع در رشد و بلوغ فکری و خلاقیت فرزندانشان است را از طریق محصولات ایرانی رفع کند‏.

مجموعه کتیبه تولید کننده پازل های سه بعدی چوبی با برند (کتیبه) در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ تاسیس گردید و از همان زمان با طراحی های متنوع در عرصه بازی های فکری پای نهاد. پس از یکسال، به طراحی های خود رنگ و لعاب ملی مذهبی داده تا علاوه بر اینکه محصولات خود را در بخش آموزشی فکری دنبال کند با طراحی پازل هایی از اماکن تاریخی ایران عرق خود را به این مرزو بوم نشان دهد. و اکنون پس از گذشت چند سال از شروع به کار توانسته ایم در زمینه پازل های عمومی ( ماشین ، موتور ، کشتی و …) ، پازل های اختصاصی ( بسته به طراحی خاص مشتری که نمونه های آن در سایت موجود می باشد) ، پازل های ابنیه تاریخی پیشگام باشیم…

در سال جدید نیز علاوه بر طراحی و تولید محصولاتی از انواع پازل های یاد شده  گام بلند دیگری را در زمینه طراحی و تولید پازل های مکانیزمی (خود متحرک) بر خواهیم داشت  تا باز هم در زمینه طراحی  و تولید در این زمینه پیشرو باشیم.

برخی از مشتریان