(021) 44479254                     3Dpuzzle (@) chmail.ir  

 

راهنمای خرید محصولات کتیبه

از اینکه شرکت ما را برای خرید محصولات فکری و آموزشی برگزیدید بر خود می بالیم و با تلاش و کوشش سعی بر این داریم که روز به روز محصولات بهتر و متنوع تری را برای شما دوستان طراحی و تولید نماییم.
 
خرید مستقیم از شرکت کتیبه نگاران پرنیان
برای خرید عمده و یا اختصاصی و متغییر در طراحی و تولید با شماره شرکت (44479254 - 021) تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما مشاوره مناسبی را خدمتتان ارائه دهند.
 
خرید اینترنتی از طریق سفارش تلگرام و اینستاگرام
در این قسمت شما میتوانید از طریق لینک تلگرامی (knp_3dpuzzle) سفارش خود و شماره تماس را اعلام نمایید تا همکارانمان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را ارائه دهند.
همچنین از طریق لینک اینستاگرام کتیبه به آدرس (3dpuzzle و یا  3dpuzzle.ir ) نیز قادر خواهید بود با خدمتگزارانتان در این شرکت ارتباط مستقیم (دایرکت) داشته باشید.
در ضمن لینک تلگرامی کانال کتیبه (katibe_3dpuzzle) نیز میتواند شما را با محصولات جدید و هر چیز مرتبط  آشنا کند.

خرید اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی بامیلو
یکی از روش های بسیار ساده و مطمئن برای اکثر خریداران جزئی ما استفاده از سایت فروشگاهی بامیلو می باشد. که ما برای این منظور هماهنگی ها و قرارداد های لازم برای سهل الوصول کردن ارسال سفارش با کمترن هزینه ارسال (delivery) را انجام داده ایم تا مشتریان ما بتوانند پس از دریافت محصول درب منزل هزینه را پرداخت نمایند. برای این منظور نیز شما میتوانید  با استفاده از لینک (http://www.bamilo.com/katibeh) از آخرین محصولات موجود کتیبه در این سایت نیز بهره بگیرید. اگر محصولی از کتیبه در این سایت موجود نبود با شماره 44479254  تماس بگیرید تا همکارانمان شما را راهنمایی کنند.
همچنین برای راهنمایی بیشتر خرید از سایت بامیلو می توانید از لینک (http://www.bamilo.com/help) بهره ببرید.
 

شماره تماس پشتیبانی

(021) 44479254